Oczyszczacz powietrza Therapy Air Ion

Innowacja w służbie zdrowego oddechuWysoka jakość wykonania, nowoczesna technologia, piękno i prostota użytkowania. System opiera się na przełomowej technologii, mającej na celu utrzymanie, użytkowanych przez nas pomieszczeń w czystości i aby uczynić je miejscem bezpiecznym dla zdrowia. Therapy Air® iOn jest urządzeniem, na które czekałeś! Rozwiązania zastosowane w urządzeniu, wykorzystują naturalne mechanizmy. Therapy Air® iOn to urządzenie: wielofunkcyjne, zaawansowane technologicznie, stylowe i przyjazne dla użytkownika. Pozwoli cieszyć się czystym powietrzem wokół Ciebie.

Najlepsza technologia – najlepsze efekty

Specjaliści firmy Zepter International, eksperci i technicy zaprojektowali i stworzyli innowacyjne urządzenie w trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny!
Technologia systemu Therapy Air® iOn oparta jest na wysoce zaawansowanej technologii, zdolnej do zwalczania różnego rodzaju zagrożeń dla Twojego oddechu i zdrowia. Jedną z głównych cech Therapy Air® iOn jest jego niesamowita wydajność i technologia, która bazuje na najprostszym, bezpośrednim sprzężeniu z użytkownikiem. Twoje indywidualne ustawienia mogą być zaprogramowane za pomocą jednego przycisku.

Therapy Air® iOn jest idealnym rozwiązaniem, by utrzymać pomieszczenia, w których spędzamy najwięcej czasu, w czystości i uczynić je bezpiecznymi dla naszego zdrowia, gdyż jego filtry oczyszczają powietrze i wzbogacają je jonami ujemnymi.

Działanie tego niezawodnego systemu oczyszczania jest jeszcze bardziej skuteczne, dzięki właściwościom jonów ujemnych.

To mocne urządzenie składa się z:
pięciopoziomowego systemu filtrówgeneratora jonów ujemnychdziałających spójnie, w celu zapewnienia czystego, nieskażonego powietrza.

5 filtrów, Unikalna bariera
Therapy Air® iOn firmy Zepter składa się z 5 różnych filtrów oczyszczających powietrze: 
  
filtr antystatyczny ((Pre-Electrostatic);filtr antybakteryjny (Medium);filtr HEPA;filtr anty-alergiczny (AG Allergy);filtr z węglem aktywnym (AC Deodorant).
Wszystkie filtry są umieszczone w specjalnym pojemniku i dopasowane do siebie tak, by tworzyć efektywny system. Zajmują mało miejsca i mogą być z łatwością wyjęte. Natychmiast po przejściu przez system 5 filtrów, które zachowują się jak nieprzepuszczalne bariery, wszystkie zarazki z powietrza są eliminowane.

1 – FILTR ANTYSTATYCZNY
(Pre-Electrostatic Filter) eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśni, włosów, łupieżu, sierści zwierząt itd.

2 – FILTR ANTYBAKTERYJNY
(Medium Filter) usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie większe od 1 mikronu, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok.

3 – FILTR HEPA
 Nasz filtr HEPA jest klasy H13, co oznacza, że usuwa 99,995% zanieczyszczeń w powietrzu, takich jak: kurz, pyłki, zarodniki pleśni i cząstki dymu, odchody roztoczy kurzu, a nawet gazu wytwarzanego przez kominki i samochody.

4 – FILTR ANTYALERGICZNY
(AG Allergy Filter) jest kompozycją srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika, który jest szczególnie skuteczny w walce z bakterią Legionella (Legionella bakcyl), która jest szkodliwa dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, które są skutecznie wykorzystywane w walce z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i eliminowaniu przyczyn alergii, wirusem grypy i bakteriami.

5 – FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM
(AC Deodorant Filter) eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną woń dzięki atrybutowi, jaki posiada polegającym na wysokim wchłanianiu.

Te specjalne filtry nie pozwalają na przenikanie zanieczyszczeń co sprawia, że urządzenie uwalnia jedynie czyste powietrze. Oczyszczone powietrze dodatkowo przechodzi przez moduł zawierający generator jonów, miejsce nasycone jonami ujemnymi.

THERAPY AIR ION PWC-570

Działanie Oczyszczające

Ciche i efektywne, urządzenie Therapy Air® iOn to urządzenie, którego zaawansowany mechanizm i specjalne indywidualne komponenty umożliwiają pracę w bardzo cichym trybie:

wentylatory zasysają powietrze i przepuszczają je do systemu filtrów;oczyszczone powietrze przechodzi przez generator ujemnych jonów i jest nimi wzbogacane;gdy koncentracja jonów ujemnych jest wystarczająco wysoka, ujemne jony i pozytywnie naładowany kurz i mikrobiologiczne cząsteczki unoszące się w powietrzu wzajemnie się przyciągają;cząsteczki kurzu stają się cięższe i zanim opadną na podłogę są całkowicie eliminowane przez system filtrów Therapy Air® iOn;oczyszczone powietrze jest uwalniane do otaczającej atmosfery.