O nas

Kim jesteśmy?

Maria Kołata Piastowska

Nazywam się Maria Kołata Piastowska. Jestem z zawodu Dietetykiem a od 28 lat  Dyrektorem Regionalnym w Firmie Zepter. Praca w tej firmie stała się moją pasją, gdyż promuję zdrowy styl odżywiania się. Specjalizuję się w sprzedaży bezpośredniej i prowadzę własną działalność gospodarczą od 1993 roku a firma daje mi duże możliwości kontaktu z ludźmi.  W 2012 roku brałam udział w Programie „Master Chef” i znalazłam się w pierwszej setce najlepszych Master w Polsce.

Organizuję warsztaty i szkolenia  kulinarne dla dorosłych , młodzieży oraz dla dzieci. 

Wizją mojej firmy jest „ZDROWO, SMACZNIE I Z KLASĄ”

„NIE NALEŻY JEŚĆ – NALEŻY SIĘ ODŻYWIAĆ”

Wartości firmy:

  1. Pozytywnie zaskakujemy klientów

Kładziemy nacisk na wysoki poziom usług i satysfakcję klienta. Staramy się aby nasze produkty były powyżej oczekiwań naszych klientów. Dzięki konsekwentnemu działaniu uzyskujemy pozytywne rekomendacje naszych produktów wśród Państwa. W roku 2021 firma Zepter została uhonorowana tytułem  “Luksusowej Marki Roku 2020

2. W budowaniu relacji stawiamy na szczerą komunikację i integralność.
Wartość ta dotyczy budowania relacji z klientami i wewnątrz firmy. Szczerze komunikujemy wszystkie istotnych kwestie, potrzeby i problemy. Nie zatajamy żadnych informacji. W naszym codziennym postępowaniu jesteśmy integralni czyli nasze wartości, słowa i czyny pokrywają się. 

3. Zapewniamy satysfakcjonujące miejsce pracy dla osób tworzących firmę.
Chcemy tworzyć firmę, w której wszyscy będziemy się realizować i mieć przyjemność z wykonywanych obowiązków. Wychodzimy z założenia, że nasze pozytywne nastawienie i radość z przekazywania wiedzy o zdrowym żywieniu przełoży się na naszych klientów. Traktujemy siebie nawzajem z szacunkiem i tworzymy zintegrowany, wspierający się zespół.

4. Poszukujemy kreatywnych rozwiązań i jesteśmy otwarci na zmiany

5. Promujemy zdrowe nawyki żywieniowe w szerszym środowisku